Včlanite se v društvo: Pristopna-izjava | Nič vas ne stane, če ste dobrodelni - namenite nam del dohodnine | ČLANARINA 2026
V ponedeljek 16. septembra ob 18h si lahko ogledate zelo zanimiv in aktualen spletni pogovor v sklopu projekta Zdravnik ob 18h (vabilo s spletno povezavo v prilogi spodaj).
V tokratni oddaji "Zdravnik ob 18h" bo govora o zaupanju, odgovornosti in sodelovanju med bolnikom in zdravnikom, predvsem ko kaj ne gre tako kot bi bolnik želel ali pričakoval (npr. zadržki glede predlaganega zdravljenja, zadržanost glede drugega mnenja, dvom glede pogovora o neželenih učinkih zdravil, bojazen glede drugih oblik zdravljenja (alternativa in podobno)…). Dotaknili se bodo tudi odgovornosti, pravic in dolžnosti tako bolnika kot zdravnika.
Ker je september mesec krvnih bolezni, bo gostja hematologinja prim. dr. Nataša Fikfak iz Splošne bolnišnice Nova Gorica, vendar bo tema splošna. Svojo osebno izkušnjo bo z nami delila ga. Tanja Fajon, ministrica za zunanje in evropske zadeve, ki bo spregovorila v vlogi bolnice z redko krvno boleznijo in kako je njo čas preoblikoval od začetne diagnoze do opolnomočene osebe, ki gre na pregled k zdravniku.
KONTAKT
Trepetlika, društvo bolnikov s parkinsonizmom in drugimi ekstrapiramidnimi motnjami
Šišenska cesta 23
SI-1000 Ljubljana
T (01) 515 10 90
E drustvo_trepetlika@t-2.net
URADNE URE
torek, sreda in četrtek
10:00 – 12:00
POTREBUJETE POMOČ?
POGOSTA VPRAŠANJA
KONTAKTIRAJTE NAS
ŽELITE POMAGATI LJUDEM S PARKINSONOVO?
DONIRAJTE